GÜNDEM

Vefa Ekiplerine Vefalı Davranış

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ikametten ayrılma kısıtlaması olan 65 yaş ve üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı Elazığ Valiliği bünyesinde kurulan Emniyet Müdürlüğü, Jandarma, AFAD, Kızılay ve UMKE ekiplerinden oluşan Elazığ Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu’na Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan Ramazan Bayramı’nın ilk gününde anlamlı bir davranış geldi.

Vali Kaldırım’ın talimatı üzerine, bu zorlu süreçte fedakarca çalışan ve hizmetleriyle Elazığlıların takdirini toplayan Vefa ekiplerine; baklava, çikolata ve kolonya ikramında bulunuldu.

Ekipler; Jandarma 156 Çağrı Merkezi, İl Emniyet Müdürlüğü 155 Polis İmdat Hattı, İl Sağlık Müdürlüğü 112 Komuta Merkezi, Keban Yolu, Diyarbakır yolu, Bingöl Yolu ve Hankendi yol kontrol noktalarını ziyaret ederek ikramları takdim ettiler.

VALİ KALDIRIM ONLARI DA UNUTMADI

Ayrıca Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, salgınla mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarını da unutmadı.

Elazığ Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu, Vali Kaldırım’ın talimatı üzerine Fethi Sekin Şehir Hastanesi ve Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne giderek sağlık çalışanlarının bayramını kutladı ve ikramda bulundu.